گزارش برگزاری جلسه میز تعالی مدیران و فرماندهان گروه مدیریت راهبردی و منابع انسانی

سی‌و هفتمین نشست میز تخصصی "تعالی مدیران و فرماندهان "  در مورخ 13/08/94 از ساعت 14:00 تا 16:00 در مرکز مطالعات راهبردی ارتش با حضور اعضای محترم میز تشکیل گردید.

در این جلسه، الگوی پیشنهادی برای تعالی مدیران و فرماندهان نیروهای مسلح به خبرگی نهایی گذاشته شد و تغییرات مورد اجماع اعضای میز در خصوص شاخصه‌های الگو تا انتهای مولفه‌های «اعتقادی»، «اخلاقی-رفتاری» و «بینشی – نگرشی» اعمال و نهایی شد و ادامه بحث به جلسه آینده موکول گردید.

ابعاد و مولفه‌های الگوی فوق در جدول زیر آمده است.

تعهدی

تخصصی

عمومی

اعتقادی

اخلاقی - رفتاری

بینشی - نگرشی

دانشی

مهارتی

مدیریتی

شخصیتی

جسمی

 

همچنین در این جلسه آقای دکتر سید ضیاءالدین قاضی‌زاده رییس جدید گروه مدیریت راهبردی و منابع انسانی مرکز نیز حضور به هم رسانده و ضمن آشنایی نزدیک با اعضا و ماموریت‌های میز، انتظارات خود از میزهای تخصصی گروه به ویژه این میز را مطرح نمودند و تاکید داشتند که مباحث میز باید خروجی محور باشد و نتایج بحث‌های آن در قالب پروژه‌های کلان، میان‌مدت، کوتاه مدت، پایان‌نامه‌های دانشجویی یا پروژه‌های کسری خدمت سربازی تعیین و اجرا گردد.

همچنین ایشان تاکید نمودند که نتایج کار میز می‌بایستی در قالب کتاب، مقاله، نشریه، نمای راهبردی، نشست‌های هم‌اندیشی، همایش‌های تخصصی، همایش‌های سراسری و ... به مخاطبان مرکز به‌ویژه فرماندهان، مدیران و کارشناسان نیروهای مسلح عرضه گردد.