امام خامنه ‌ای: تا ۲۵ سال آینده چیزی به نام اسراییل وجود نخواهد داشت

توجه: 
درج نقطه نظرات رسانه های خارجی و داخلی بیانگر نظرات یا رویکردهای مرکز تحقیقات راهبردی دفاعی نمی باشد

امام خامنه ‌ای: تا ۲۵ سال آینده چیزی به نام اسراییل وجود نخواهد داشت

امام خامنه ‌ای، رهبر جمهوری اسلامی با بیان اینکه جمهوری اسلامی فقط در موضوع هسته ‌ای با آمریکا مذاکره کرد گفتند: در عرصه ‌های دیگر اجازه مذاکره با آمریکا را ندادیم و با آنها مذاکره نمی‌کنیم. رهبر جمهوری اسلامی در سخنانی با اشاره به مذاکرات هسته ‌ای ایران با کشورهای ۱+۵ که طی آن در چندین نوبت ایران و آمریکا مستقیما مذاکره کردند گفتند: «دنبال چیزی به نام مذاکره با ایرانند؛ مذاکره وسیله ‌ای است برای نفوذ و تحمیل خواست‌ ها؛ ما فقط در قضیه ‌ی هسته ‌ای با مذاکره با آمریکا به دلایل مشخص موافقت کردیم. [اما]در عرصه ‌های دیگر اجازه‌ مذاکره با آمریکا را ندادیم و با آنها مذاکره نمی‌کنیم‌.»

ایشان با نقل قولی از امام خمینی، رهبر پیشین ایران گفتند: «امام فرمود: آمریکا شیطان بزرگ است. بعضی اصرار دارند این شیطان بزرگ را به شکل فرشته وانمود کنند. ملت ایران این شیطان را بیرون کرد؛ نباید بگذاریم از در بیرونش کردیم از پنجره برگردد و نفوذ پیدا کند.‌ آمریکا دشمنی خود را پنهان نمی‌کند؛ یکی لبخند می‌زند، یکی مصوبه علیه ایران تهیه می‌کند.»

امام خامنه ‌ای در ادامه هم با حمله به اسراییل گفتند: بعد از مذاکرات هسته ‌ای، در اسراییل گفتند تا ۲۵ سال از دغدغه‌ی ایران آسود ه‌ایم؛ به شما می‌گویم؛ اولا شما ۲۵ سال آینده را نخواهید دید و تا ۲۵ سال آینده چیزی به نام اسراییل وجود نخواهد داشت. ثانیا در این مدت هم روحیه‌ مبارزه و جهادی، یک لحظه اسراییلی‌ ها را راحت نخواهد گذاشت‌. امام خامنه ای چندی قبل نیز در سخنانی گفته بودند «ايران با آمريکا در مورد مسايل گوناگون جهانی و منطقه ای و مسايل دوجانبه مذاکره ای ندارد و فقط گاهی در موارد استثنايی مثل مساله هسته ای، براساس مصلحت» با آنها مذاکره می کند.

توضیح عکس: 
مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)
دسته بندی: 

افزودن دیدگاه جدید

12 + 2 =
این سوال ساده ریاضی را حل کنید و نتیجه را وارد کنید. مثال: برای 4+8 عدد 12 را وارد کنید.