فروردين 1394

یورونیوز به نقل از خبرگزاری فارس نزدیک به سپاه پاسداران به نقل از شبکه العربیه از توقف یک کشتی تجاری در آبهای خلیج فارس توسط نیروی دریایی ایران خبر داده است. این کشتی، تحت پرچم جزایر مارشال از عربستان سعودی به مقصد امارات عربی متحده حرکت می کرده است.

چهارشنبه, 9 ارديبهشت, 1394 - 08:33

ایران سامانه پدافند هوایی "تلاش" را با موفقیت مورد آزمایش قرار داده و این سامانه موشکی به تمام اهداف آزمایشی مقرر اصابت کرد.

چهارشنبه, 9 ارديبهشت, 1394 - 08:30

محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران، گفت که با توجه به حضور وزیران و مدیران سیاسی در روزهای نخست اجلاس بازنگری ان‌.پی‌‌.تی (پیمان منع گسترش تسلیحات اتمی) و در دیدار با جان کری، وزیر امور خارجه آمریکا در نیویورک، قرار شده که نگارش متن توافق هسته‌ ای از روز چهارشنبه (۲۹ آوریل / ۹ اردیبهشت) آغاز ش

چهارشنبه, 9 ارديبهشت, 1394 - 08:29

یک منبع مطلع اطلاع داد روسیه در حال طراحی موشک فضایی جدید به نام "فونیکس" برای جایگزینی موشک "سایوز" است.

به گزارش خبرگزاری "اسپوتنیک" ، شرکت "روس کوسموس" روسیه قصد دارد در سال 2018 میلادی طراحی و ساخت این موشک کلاس متوسط را آغاز کند.

چهارشنبه, 9 ارديبهشت, 1394 - 08:28

درگیریها میان حامیان سنی رییس جمهوری یمن، عبد ربه منصور هادی، و حوثی ها درعدن، دومین شهر مهم یمن، و شهر تعز همچنان ادامه دارد. همزمان، در صنعا، پایتخت، ائتلاف نیروهای سعودی و متحدان آنها برخی از مواضع شیعیان حوثی را بمباران کردند.

چهارشنبه, 9 ارديبهشت, 1394 - 08:25

سرلشگر محمدعلی جعفری، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، در جشنواره علمی تحقیقاتی علوم پزشکی سپاه، انتقادات تندی علیه عربستان سعودی مطرح کرد.

سه شنبه, 8 ارديبهشت, 1394 - 08:02

ارتش رژیم اسرائیل اعلام کرد که به چهار مرد مسلح در مرز خود با سوریه در بلندی ‌های جولان، شلیک کرده است. بر پایه ‌ی گزارش ‌های منتشر شده از نهادهای امنیتی اسرائیلی، این ۴ "فرد مسلح" قصد داشتند برای کشتن سربازان اسرائیلی یکشنبه شب در مرز سوریه بمب کار بگذارند.

سه شنبه, 8 ارديبهشت, 1394 - 08:00

رئیس سازمان انرژی اتمی ایران تصریح کرد که اگر درباره همه مسائل توافق حاصل شود، ایران پروتکل الحاقی را اجرایی خواهد کرد. پروتکل الحاقی آژانس بین‌المللی انرژی اتمی اجازه بازدید از تمامی مراکزی را که آژانس بخواهد به این نهاد می‌دهد.

سه شنبه, 8 ارديبهشت, 1394 - 07:59

جرج دبلیو بوش، رئیس جمهوری پیشین ایالات متحده آمریکا در جلسه ‌ای غیر علنی با شرکت ائتلاف جمهور‌ی‌ خواهان و همچنین یهودیان آمریکا، سیاست‌ های اوباما در مورد ایران را به باد انتقاد گرفت.

سه شنبه, 8 ارديبهشت, 1394 - 07:57

به گزارش خبرگزاری "اسپوتنیک"، عملیات ارتش عراق برای آزادی شهر موصل از وجود تروریست ها تا پایان ماه رمضان به تعویق افتاده است.

سه شنبه, 8 ارديبهشت, 1394 - 07:54

حبیب‌الله سیاری، فرمانده نیروی دریایی ایران، روز شنبه (۶ اردیبهشت) اخبار منتشرشده مبنی بر تذکر به ناوگروه ایرانی در خلیج عدن و عدم حضور آن در این منطقه را تکذیب کرده است.

دوشنبه, 7 ارديبهشت, 1394 - 08:11

به گفته منابع امنیتی و امداد در یمن، دست کم ۹۰ نفر طی ۲۴ ساعت گذشته در حملات هوایی عربستان در جنوب این کشور و همچنین درگیری ها میان شبه نظامیان حوثی و نیروهای وفادار به عبدربه منصور هادی کشته شدند.

دوشنبه, 7 ارديبهشت, 1394 - 08:08

صفحه‌ها